Aitame koos üht Peipsi ääres elavat 4-lapselist noort perekonda.


Vaatamata sellele, et sõna annetus on tänases Eestis omandanud kahtlase maigu, ootavad MTÜ Peipsi Koostöö Keskus ja  MTÜ Piiri Peal Peipsimaa Külastuskeskus teid toetama üht Peipsi-äärses vallas elavat noort 4-lapselist perekonda, et neil oleks lihtsam  pesu pesta ning lastel oma voodi, kus magada.

Paljud meist mäletavad, millised olid pesu pesemise päevad lapsepõlves – pliidi alla tehti tuli ja pesu pandi keema, siis pesti seda käsitsi ning viimaks loputati mitmeid kordi külmas vees. See oli tõsine päevapikkune töö, mis lõppes perenaiste seljavalu ja külmanud kätega, aga ka säravpuhta pesuga. Kahjuks ei ole rasked pesupäevad igas peres veel lõppenud, sh selles neljalapselises peres.  Nii kogumegi novembris ja detsembris raha, et osta perele automaatpesumasin, lisaks soovime vanematele lastele osta narivoodit. Selleks soovime koguda 31. detsembriks vähemalt 880 eurot.

Lisaks eraannetajatele toetab narivoodi ostu omalt poolt Võru mööblitootja AS Puuslik, kes loobub seekord kasumist. Aitäh AS Puuslikule valmisoleku eest aidata! Kui toetusi laekub rohkem, siis saame vastavalt pereema soovile osta lastele puudujäävaid riided jms.

Loodame, et saame Sinu abiga teha uue aasta kingituse kogu perele.

Lisaks pesumasinale ja voodile rõõmustaks peret väga:
•    lasteriided (tüdrukuteriided alates suurusest 116, poisteriided alates suurusest 110)
•    voodipesu (topeltlaiad ja tavamõõdus komplektid)
•    mänguasjad ja lauamängud
•    soojad põrandavaibad
•    võrevoodi kõige pisemale
Palume, et kingitavad asjad oleksid nii kaunid, terved ja puhtad, et rõõmuga kasutaksite neid ka ise! Asju saab üle anda Tartus, Peipsi Koostöö Keskuse kontoris (Puiestee tn 71a), palun leppige aeg eelnevalt kokku: Eeva, eeva@ctc.ee või tel. 52 13881. Juhul, kui oleme kogunud piisavalt riideid, pesu ja mänguasju, anname sellest kodulehel teada!

Annetusi koguvad MTÜ Peipsi Koostöö Keskus ja MTÜ Piiri Peal ühiselt. Ükski annetus ei ole liiga väike!

MTÜ Peipsi Koostöö Keskuse arvelduskonto     või   MTÜ Piiri Peal arvelduskonto
Swedbank 221012449629                                              Swedbank  221033439391
märksõna: annetus (isikukood*)                                    märksõna: annetus (isikukood*)

* Palume annetajatel lisada ülekande selgituse reale oma isikukood. Nii saame annetused deklareerida, mis võimaldab toetajatel saada annetussumma pealt tagasi üksikisiku tulumaksu 21% .

Lisaks heale tujule, et saite teha head, täname aitajaid nimeliselt ka meie kodulehtedel www.ctc.ee ja www.peipsimaa.ee.